A- A A+
Ақкөл ауданының әкімшілігі Ақкөл ауданының әкімшілігі
2019 жылғы 1 қыркүйектегі жағдай бойынша Ақкөл ауданы бойынша тұрғын үйге мұқтаж мемлекеттік қызметшілер, бюджеттік сала қызметкерлері, әскери қызметшілер және іріктелген лауазымдар тізімі
А.Ж.Т. Жұмыс орыны
1 Тилиген Айгул ДДУ № 1
2 Мухаметжанова Гульнар Кабиденовна АОМ № 3
3 Клюг Наталья Алексеевна Әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
4 Кох Виктория Аликовна РДК
5 Шугубаев Дидар Муратович Жол полициясы
6 Гришунина Анжелика Романовна Аудан әкімдігі
7 Нурпеисова Айнагуль Кучурбаевна АОМ № 2
8 Пальцева Бэлла Алексеевна Коррекция кабинеті
9 Шоман Гулайна АОМ №1
10 Рогова Дина Зайнуловна Мұрағат
11 Кулебаев Марат Шаяхметович ОЧС
12 Ахметжанов Мурат Маратович Аудан әкімдігі
13 Рамазанов Амангельды Темиргалиевич РОВД
14 Туктебаева Гульзина Айткуловна Аудан әкімдігі
15 Чернухина Ия Валерьевна Әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
16 Голоколосова Оксана Валентиновна АУРУХАНА
17 Умирбаева (Болатбекова) Асель Толеуовна Юстиция
18 Нуржанова Салтанат Каржаубаевна ЦОН
19 Курумбаев Омиржан Сарсенбекович Астана қаласының психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемесі (Сосновый Бор)
20 Ахметова Гульмира Амангельдиновна Астана қаласының психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемесі (Сосновый Бор)
21 Керимхан Еркегул ДДУ № 1
22 Есов Бауржан Алтынбекович ОЧС
23 Балабеков Асет Утигенович Астана қаласының психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемесі (Сосновый Бор)
24 Досмухамбетова(Хаврак) Анна Викторовна Балалар үйі
25 Сейталина (Касенова) Гульдана Ниязбековна ДЮСШ
26 Касенова Карлыгаш Бейсеновна Балалар үйі
27 Шефер Елена Николаевна АУРУХАНА
28 Омарова Гульжан Сайлауовна РТУ МСХ РК
29 Бейсенова Кульбаршын Абдулкаримовна АУРУХАНА
30 Блялова Жанар Валерьевна АОМ № 1
31 Макагон Ирина Павловна Салық комитеті
32 Мусина Алия Балуановна Мәдениет бөлімі
33 Телгаринов Манарбек Ермекович РОВД
34 Каиргожина Алма Кыдырбаевна РОВД
35 Водолазов Сергей Владимирович ПЧ-5
36 Хасанов Азамат Ринатович ПЧ-5
37 Акимова Замзагуль Сайлаубайевна АДД
38 Абулхаирова Гульнар Есеновна Аудан әкімдігі
39 Решевская Наталья Сергеевна Аудан әкімдігі
40 Сахбас Жақсылық АОМ № 3
41 Канатова Рауза Махметовна Балалар үйі
42 Енсеген Март АУРУХАНА
43 Тусупбекова Зухра Еркеновна Детский сад № 2
44 Садвокасова Сауле Кабиденовна Білім беру бөлімі
45 Сейталин Руслан Талгатович ГУ УССО
46 Тукенова Бакытжан Кушербаевна АОМ № 3
47 Муратов Серик Муратович ПЧ-5
48 Уразбаева Ботагоз Сериковна АОМ №2
49 Логвиненко Елена Васильевна Госархив
50 Мамет Баршагул Балалар үйі
51 Величко Людмила Николаевна Балалар үйі
52 Тыныбаев Максут Муратович ГЦВП
53 Малык Елена Николаевна АУРУХАНА
54 Жакупова Бибигуль Карсыбековна Детский сад №1
55 Саттыгулова Балапан Сковна Балалар үйі № 1
56 Илаева Кульнарья Абиевна Астана қаласының психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемесі (Сосновый Бор)
57 Салихов Анвар Ракипович УДП ДВД
58 Утумленова(Смагулова) Асель Боранбаевна Ош им. Мичурина
59 Калымова Жулдийз АОМ №3
60 Жетписова Гульден Маратовна Детский сад № 1
61 Лапшина(Бирюкова) Елена Валерьевна ПЛ-10
62 Отарбаева Жазира Токтасыновна АОМ № 2
63 Жижикин Александр Витальевич ПЧ-5 ГУ «СП и АСР»
64 Биданова Салтанат Кенжебаевна АОМ №2
65 Жакенова Алия Сериковна ПЛ-10
66 Жанабатырова (Нурхаева) Зауреш Сальменовна ЦОН
67 Канапинов Темирхан Еслямбекович РОВД
68 Штаудаккер Андрей Германович ПЛ-10
69 Мынбаева Райхан Есенгельдовна Отдел занятости
70 Жанмурзина Жанна Базарбаевна Медсестра в АОМ №1
71 Шарипова Умут Аманжоловна АУРУХАНА
72 Маскалева (Газиева) Асемгуль Ринатовна ЦОН
73 Сабырова (Газиева) Асель Ринатовна Отдел предпринимательства
74 Шакирова Умсун Аутеновна АУРУХАНА
75 Жетписов Бауыржан Куандыкович ГУ «Акколь»
76 Исенова (Асаубаева) Динара Амангельдиновна Салық комитеті
77 Оспанова Дария Кенжеболатовна ГУ КазНУИ
78 Жумагулова Гульназ Маратовна АОМ № 3
79 Кельденова Айгуль Тлеубековна ЦОН
80 Маршалко Петр Дмитриевич ГККП «Дом детского творчества»
81 Кабенова Карлыгаш Кыстаубаевна Дом культуры
82 Керимов Сабир Имранович АУРУХАНА
83 Кенжина Гульжан Баймухановна Отдел с/х
84 Ташенова Ботагоз Хакимовна Центр занятости
85 Гарипов Серикбай Рысбаевич АОМ №3
86 Биданов Ерден Кенжебаевич Райакимат
87 Аманжолов Даулен РОВД
88 Сенчило Александр Петрович Инспекция рыбного хозяйства
89 Сетерхан Ерқанат РОВД
90 Шайтекей Нуржан Центр гос.языка
91 Ешанова Гульмира Монтаевна Суд
92 Терентьев Владимир Викторович ПЧ-5
93 Терентьева (Жумагулова) Динара Маратовна Рай акимат
94 Шевченко (Пономаренко) Маргарита Вячеславовна АОМ №4
95 Горбенко Сергей Викторович Гор акимат
96 Нурпиисова Гульшат Исламгалиевна Центральная библиотека
97 Ахмедиярова Марал Нугербековна Налоговое управление
98 Сонгобай Жайнагуль АОМ №3
99 Ермагамбетова Бахыт Макимовна АУРУХАНА
100 Кашиков Серик Айтмухамбетович АУРУХАНА
101 Айтмуханова Жанат Какешовна АУРУХАНА
102 Каримова Айгуль Максимовна Рай.маслихат
103 Курумбаева Каламкас Аманжоловна АОМ №3
104 Водолазова (Обиюх) Татьяна Владимировна ГУ «Кабинет психолого-педагогической коррекции Аккольского района»
105 Кенжина Жанал Баймухановна АУРУХАНА
106 Жулдугулов Дархан Талгатович ПЛ №10
107 Абдрахманова Алмагуль Сеитхановна АУРУХАНА
108 Маукешов Малик Рысбекович РОВД ГУ УССО
109 Гайворонский Андрей Анатольевич Муз.школа
110 Абдрахманова Шарбан Каскеновна АУРУХАНА
111 Токарев Александр Николаевич Рай .акимат
112 Вашлаева Олеся Александровна АОМ №4
113 Аяшева Азина Кариполлаевна АОМ №4
114 Тимофеева Макпал Асхатовна АОМ №2
115 Тулеутаева Гульмира Болатовна Налоговое управление
116 Мукушова Гульсана Кабдулловна АОМ №2
117 Лугинина Алина Фанильевна АУРУХАНА
118 Кожабекова Шынар Олжабаевна АОМ №3
119 Досжанова Асем Муратовна Соц. защита
120 Смагулова Елена Валерьевна АУРУХАНА
121 Ашимов Талгат Оралбекович РТУ МСХ РК
122 Бертлеуова Жадыра Галиевна ЦОН
123 Лекомцева Луиза Николаевна Агротехнический колледж №10(ПЛ №10)
124 Елеусиз Наурыз Агротехнический колледж №10(ПЛ №10)
125 Шалдыбаева Айжан Муратовна АОМ №3
126 Идиятов Эльдар Русланович Астана қаласының психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемесі (Сосновый Бор)
127 Рыбак Алена Сергеевна РОВД
128 Шоман Арнагул АОМ №3
129 Хуантай Бекбол АОМ №3
130 Таханова Айнагуль Отегеновна АОМ №4
131 Дунаева(Падалко) Юлия Васильевна АОМ №1
132 Айтымов Ержан Галимжанович ГУ УССО (РОВД)
133 Бейсенов Бауржан Саткенович РОВД
134 Балмуханова Гульнар Акылбековна АОМ №3
135 Валиева Айнагуль Тлеулесовна ГУ УССО (РОВД)
136 Шулембекова Анар Ботановна Астана қаласының психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемесі (Сосновый Бор)
137 Утюпова Асель Кайратовна ЦОН
138 Жижикина Тамара Николаевна Астана қаласының психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемесі (Сосновый Бор)
139 Нугуманов Бактияр Коркытбаевич ПЧ №5
140 Асаубаева Мариям Искаковна Білім беру бөлімі
141 Клышева Динара Куантасовна АОМ №3
142 Сонгобай Еркежан АУРУХАНА
143 Умирбаев Руслан Оразакович ПЧ №5
144 Ансариев Данияр Калымтаевич ПЧ №5
145 Кишкентаев Рустем Ерикович РОВД
146 Зилгаринов Жаслан Нурмухаметович ПЧ №5
147 Кожахметова Айнагуль Маратовна Управление казначейства
148 Касымова Алия Базаровна ЦОН
149 Баранкулова Алтыншаш Агибаевна АУРУХАНА
150 Рахимжанов Ерлан Жомартович ПЧ-5
151 Найзабеков Азамат Муратович ГУ УССО (РОВД)
152 Утюпов Дархан Кайратович РОВД
153 Гордейко Александр Владимирович ПЛ-10
154 Едилипов Азат Сериккалиевич РОВД
155 Шуленбеков Данияр Кенжеевич Рай.акимат
156 Досмухамбетов Айдос Женисович АДД №1
157 Садырбаев Тимур Сергулыевич АОМ №2
158 Айтжанова Даурия Маратовна АДД №5
159 Шалдыбаев Болатхан Амангельдиевич ГУ Акколь
160 Абдибахиева Гульнара Кенжетаевна Суд
161 Укубаева Сара Жаксыбаевна Отдел занятости
162 Мукушова Гулим Акылбековна УГСЭН
163 Федосеева Наталья Михайловна Библиотека
164 Тохтархан Айнур Детский сад №1
165 Шулембеков Асхат Сагадатович Отдел предпринимательства
166 Жамаханова Гульжан Сарсенбаевна Юстиция
167 Сарсембеков Руслан Сагадатович ПЧ-5
168 Салыкова Жанна Алабергеновна АУРУХАНА
169 Жариков Петр Петрович АОМ №2
170 Шакирова Гаухар Талгатовна АДД №1
171 Сергеева Наталья Александровна АОМ №4
172 Балгожина Жулдызай Мендыбаевна Маслихат
173 Аменов Муратхан Кайрбекулы АДД №1
174 Дауенов Арман Маратович РОВД
175 Асельбекова Гаукар Амангельдиевна Наумовский акимат
176 Токбаева (Кукенова) Асель Жетписбаевна АУРУХАНА
177 Демченко Артем Сергеевич ПЧ-5
178 Кадралимова Диана Ергазиевна АУРУХАНА
179 Ержанова Алма Каиролловна Детский сад №1
180 Пшембаев Ануар Жайекович ЦОН
181 Байнаев Нурсултан Талгатович Отдел строительства
182 Свежинцев Евгений Петрович Библиотека
183 Уаисова Райхан Еркеновна УГСЭН
184 Хорченко Евгений Владимирович АУРУХАНА
185 Зейнилов Алдан Амангельдыулы Отдел занятости
186 Жусупова (Байбатырова) Индира Кочербаевна Детский сад №1
187 Алдашов Есенкелди Ануарович УПК
188 Соколенко Татьяна Томасовна АТК №10
189 Богушевич Людмила Марьяновна АТК №10
190 Мукушов Азамат Кумырлыкович ДЮСШ
191 Ведель (Домрачева) Ольга Анатольевна АОМ №2
192 Хасанова (Ильясова) Фарида Фаритовна Отдел экономики
193 Досжанова Динара Касеновна Детский сад №1
194 Гарипуллин Айдос Саябекович ЛОВД
195 Окош Руслан Сайранулы ГУ УССО (РОВД)
196 Токутаев Ербол Карсыбекович РОВД
197 Кусаинова Мадина Кайыртаевна АОМ №3
198 Роот (Нестерова) Наталья Михаиловна АОМ №1
199 Менбаева Гульнара Хамитовна АОМ №1
200 Туменбаева Айкерим Мерекеевна Мәдениет бөлімі
201 Жунусов Жасулан Сагатович ЦОН
202 Укенова Лязат Джумашевна АУРУХАНА
203 Борисюк Юлия Константиновна РДК
204 Хусаинова Камилла Ганиевна РТИ КГИ АПК МСХ РК
205 Бекжанова Камшат Муратбековна РГКП «АО ЦСЭЭ»
206 Джагпар Арман ЦОН
207 Шарипова Замзагуль Каримжановна Акимат Наумовка
208 Кишкентаева Динара Омерзаковна АТК №10
209 Байгундинова Асель Сансызбаевна Рай суд
210 Кумбаев Аслан Орынбаевич Центр космической связи
211 Щетинина Александра Викторовна Акимат Наумовка
212 Когут Ксения Алексеевна Центр занятости
213 Куланов Бауыржан Жанатович АОМ №3
214 Исмагилова Салиха Барлыбаевна Астана қаласының психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемесі (Сосновый Бор)
215 Гусейнова Лариса Асановна Детский сад №3
216 Салиев Жасулан Егимбаевич Аккольский РО КНБ
217 Кусаинова Айгуль Манарбековна ЦОН
218 Моор Константин Эдуартович РГКП «АО ЦСЭЭ»
219 Павлова Надежда Степановна АОМ №1
220 Шарапова Акмарал Нурлыбековна АТК №10
221 Сайдалинова Мадина Кайыржановна АУРУХАНА
222 Фурса (Распаева) Ирина Владимировна Отдел занятости
223 Бекмагамбетова Ботагоз Сайлауовна Отдел зем отношений
224 Кусенбаева Жулдыз Ахмедьяновна АОМ №3
225 Белоусов Александр Сергеевич КГУ Акколь
226 Макагон Евгений Геннадьевич РОВД
227 Алибекова Гульнар Кенженовна АУРУХАНА
228 Жайкенов Куантай Айтбатырович ГУ «РМЦФД и П»
229 Байгачева (Кервалишвили) Кристина Мерабовна АОМ №1
230 Досмухамбетова Альбина Женисовна КГУ Молодежный РЦ
231 Кишкентаева Каиржамал Нурмагамбетовна АДД №1
232 Ахмет Зағипа Тұрсынқызы Білім беру бөлімі
233 Сейтхожин Саят Нуртаевич РОВД
234 Жусупов Асхат Серикович АУРУХАНА
235 Имаков Марат Дулатович Таможенный контроль
236 Гайдимова Анастасия Юрьевна АУРУХАНА
237 Оздоева Милана Саламбековна Детский сад №1
238 Бекмурзина Алтын Кабдолловна Муз школа
239 Данбаева Нурия Сагировна АОМ №3
240 Салиев Нурлан Егимбаевич РОВД
241 Канахина Найля Рахимовна Центр космической связи
242 Каримова (Сыздыкова) Аяулым Олжабайкызы РОВД
243 Ашкенов Галымбек Акылбекович РОВД
244 Таев Данияр Аушахманович РОВД
245 Ахилбекова Динара Кыдырбаевна АУРУХАНА
246 Боранбаева Райхан Саламатовна Астана қаласының психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемесі (Сосновый Бор)
247 Омаров Бауыржан Копжасарович АОМ №3
248 Рахимгалиева Сауле Рахатовна Рай акимат
249 Сеиденова Гулим Сериковна Тер инспекция МСХ РК
250 Айткенова Жулдуз Берекеевна АОМ №4
251 Темирова (Рыбак) Галина Сергеевна АУРУХАНА
252 Дюсенбаева Камила Каиргельдиновна Гор акимат
253 Нукербекова Айжан Мейрамовна Отдел строительства
254 Каиров Канат Казбекович Тер инспекция МСХ РК
255 Турсынбаева Майрамкул Парахатовна Отдел занятости
256 Загоруйко Юлия Владимировна АУРУХАНА
257 Крыкбаев Аблайхан Акымбекович Отдел экономики
258 Джаппаров Максад Шарафутдинович УССО
259 Мурзаханов Ильфат Марсилович УССО
260 Косенбаев Болатбек Орынович Астана қаласының психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемесі (Сосновый Бор)
261 Конкина Наталья Владимировна АОМ №1
262 Андрейчикова Жанаргуль Ергеновна Дет сад №3
263 Агисхан Нургул АУРУХАНА
264 Амренова Алтынай Алтынбековна РОО
265 Родак Анна Юрьевна ОШ имМичурина (Аккольский лесхоз)
266 Шугубаева Айгуль Нурмантаевна ОШ имМичурина (Аккольский лесхоз)
267 Омарова Жамал Дюсеновна РОВД
268 Баранкулов Каирбек Бактыбаевич УССО
269 Прокошева (Фисюк) Любовь Степановна Акимат Жалгызкарагай
270 Баймлер Кристина Юрьевна Акимат Енбек
271 Дубчак Наталья Николаевна АОМ № 1 (АУРУХАНА)
272 Сыргалы Табилтай Мәдениет бөлімі
273 Такенова Назым Мухтаровна РОВД
274 Толемисова Салтанат Мелсовна АУРУХАНА
275 Садырбаева (Коровина) Наталья Андреевна РГКП «АО ЦСЭЭ»
276 Бутовская Надежда Михайловна Отдел спорта
277 Лисицина Елена Геннадьевна РГКП «АО ЦСЭЭ»
278 Тилесова Багила Бахтияровна АОМ №3
279 Данилочкин Иван Александрович Отдел зем отношений
280 Базарбекова Рауза Ануарбековна РОО
281 Козбагарова Урунтай Ермукамбетовна Астана қаласының психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемесі (Сосновый Бор)
282 Нуржанова Гульмира Сериковна Астана қаласының психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемесі (Сосновый Бор)
283 Жансеитов Нариман Маратович Астана қаласының психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемесі (Сосновый Бор)
284 Сейвальд Олеся Владимировна АОМ №4
285 Макашев Дастан Наурызбаевич АТК №10
286 Мустафинова Асем Суюндиковна Дет сад №1
287 Серимова Кумбат Байкеновна АДД №1
288 Абдрахманова Ботагоз Олжабаевна Білім беру бөлімі
289 Когай Вронслав Семенович Муз школа
290 Бардаль Олеся Ивановна Білім беру бөлімі
291 Джафаров Юрий Фитатхан Оглы АТК №10
292 Шиленков Леонид Николаевич АУРУХАНА
293 Петрусевич Наталья Анатольевна Отдел обороны
294 Емельянович (Оленич) Анна Анатольевна АУРУХАНА
295 Бектурова Айна Тимуровна Прокуратура
296 Фраинт Александр Владимирович Прокуратура
297 Исмагамбетов Курмет Куандыкович Прокуратура
298 Гудеев Владимир Сергеевич ГУ «Акколь»
299 Шайзада Асемгул Дет сад №1
300 Кишкентаев Ильдияр Решатович РОВД
301 Байбосынов Ернияз Елемесович КГУ Акколь
302 Ганькевич Инна Маратовна АОМ №1
303 Мимбаев Ержан Серикович Маслихат
304 Мухаметгалиева Айнура Канатовна АУРУХАНА
305 Шевцова Антонина Леонидовна АУРУХАНА
306 Ратегова Виктория Андреевна Білім беру бөлімі
307 Молдабаева Жулдыз Кайратовна Маслихат
308 Лыкова Валентина Александровна ЕНПФ
309 Қамза Динара Рашидқызы АУРУХАНА
310 Смагулов Данияр Елюбаевич УССО
311 Одинцов Владимир Владимирович КГУ Акколь
312 Дюсенбекова Айнур АОМ №3
313 Клышева Сауле Куанышбековна АОМ №3
314 Жетписов Мадияр Муратович Отдел занятости
315 Туменбаев Саулет Сарсенбаевич УССО
316 Рамазанова Шынар Куанышбековна Білім беру бөлімі
317 Рамазанова Танзиля Курбановна АУРУХАНА
318 Дюсекенов Азат Аманжолович Акимат Енбек
319 Кусаинов жандос Айтжанович Білім беру бөлімі
320 Нурсеитова (Омарова) Жулдыз Асыгатовна АУРУХАНА
321 Школа Елена Валерьевна Астана қаласының психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемесі (Сосновый Бор)
322 Туменбаева Сауле Хамидулловна Астана қаласының психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемесі (Сосновый Бор)
323 Дюсекенова Жанар Абаевна Білім беру бөлімі
324 Абдрахманов Азамат Агабаевич ОЧС
325 Зейнилова (Крикпаева) Жансая Дюсенбаевна ЦОН
326 Нурсеитова Салтанат Дауреновна АОМ №1
327 Нурмагамбетов Акылбек Ермакович Білім беру бөлімі
328 Джампеисов Аскар Жанботович ОЧС
329 Бакпанов Руслан Куркутпаевич УССО
330 Сакенова (Балгимбаева) Асель Жоямергеновна АУРУХАНА
331 Валиева Алтын Махатовна АОМ №3
332 Логинов Михаил Михайлович КГУ Акколь
333 Банников Дмитрий Васильевич АУРУХАНА
334 Уахитова Динара Жаксылыковна АОМ №1
335 Ашимов Келешек Куандыкович АОМ №3
336 Маманов Максат Курмангалиевич УССО
337 Арефьева Елена Владимировна Дом культуры
338 Шаймерденов Маулен Амангельдинович ЛОВД
339 Мухамеджанова Майра Капановна Дет сад №2
340 Шотыбаев Жасулан Каирбекович ПЧ-5
341 Солтан Жаннур Дет сад №1
342 Хох Нуршаш АУРУХАНА
343 Абдрахманов Даурен Сагындыкович РОВД
344 Салыбеков Жанбота Асанович Акимат Урюпинка
345 Гайт Евгений Иванович АТК-10
346 Есентаев Кайрат Сагимбаевич Нац иональный банк РК
347 Сатенкызы Айжан АОМ №1
348 Калыков Айзат Шарипович РОВД
349 Ковалева Инна Анатольевна АУРУХАНА
350 Кабулдинова Айслу Есболатовна АОМ №1
351 Курумбаев Жумабай Сембаевич Астана қаласының психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемесі (Сосновый Бор)
352 Ли Татьяна Ивановна Отдел экономики
353 Уразова Бакыт Рамазановна Білім беру бөлімі
354 Жұмаш Бағдәулет Мұратұлы РОВД
355 Жамалиева Асемгуль Амангельдиевна Отдел занятости
356 Алимбаева Екатерина Андреевна АУРУХАНА
357 Киряк Анжелика Владимировна Астана қаласының психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемесі (Сосновый Бор)
358 Дәулетбек (Жумасыл) Шәрбану АОМ №3
359 Тасмухамбетова Асель Болатовна ЕНПФ
360 Балгожин Ербол Асылбекович КГУ «Акколь»
361 Жакупов Ерлан Аскарович Рай акимат
362 Карабекова Галия Баисеитовна АОМ №3
363 Кокен Назарбек Астана қаласының психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемесі (Сосновый Бор)
364 Кельденова Айзат Сайлаубаевна Білім беру бөлімі
365 Фрунзе(Устинович) Юлия Сергеевна АОМ №1
366 Хадыр Асемгуль Центр обучения языков
367 Татиева Айганым Галымовна Астана қаласының психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемесі (Сосновый Бор)
368 Оспанова Алмагуль Ориковна Рай акимат
369 Черняк Виталий Павлович АКСШ №3
370 Мухатаев Азат Жарылгасынович РОВД
371 Алимбетова Жамила Мойдинкызы АКСШ №3
372 Нокина Жазира Барлыбайкызы АОМ №1
373 Найзабекова Айман Муратовна ГЦВП
374 Боптаева (Айтымова) Анар Рахимтаевна АТК №10
375 Куаныш Айсұлу Дет сад Арайлым
376 Бердимурат Азамат УССО
377 Айтжанов Абылай Ерұланұлы Юстиция
378 Жарқынбек Гулмекен Дет сад №1
379 Нуртазинов Марат Каирбекович КГУ «Акколь»
380 Муканова Зулкия Жамбуловна Дет дом №1
381 Ступенькова Юлия Викторовна Отдел занятости
382 Толеубек Аманбек Центр обучения языков
383 Тлеулин Ерболат Тасбулатович Акколь-Ветсервис
384 Дюсекенов Жанат Секербаевич Центр космической связи
385 Дорохова Лилия Викторовна АОМ №2
386 Темиржанов Чингис Рашитович АДД №1
387 Алимжанова Асель Аскаровна АОМ №4
388 Нечитайло Оксана Леонидовна Дет сад Арайлым
389 Темирханов Данияр Сайранбекович КГУ Молодежный РЦ
390 Арипов Мурат Ережепович Астана қаласының психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемесі (Сосновый Бор)
391 Абдуназарова Акжаркын Беккараевна АКСШ №3
392 Насыров Рамиль Рафаилович станция Аккуль
393 Боптаева Нургуль Кабиболловна АУРУХАНА
394 Дюсенбекова Алмагуль Каиржановна Астана қаласының психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемесі (Сосновый Бор)
395 Грицаева (Полищук) Алена Анатольевна АОМ №4
396 Абаханова Эльмира Жанатовна Рай суд
397 Даукенов Ермек Куандыкович Рай акимат
398 Шайкенова Шынар Дюсенбаевна АУРУХАНА
399 Курумбаев Дархан Жумабекович ДЮСШ
400 Ибраев Темирлан Бекбулатович КГУ Молодежный РЦ
401 Жанабилова Асель Алимжановна Дет сад Акбота
402 Абдыгалиева Гульжихан Берликовна АКСШ №3
403 Байдуллаев Майрамбек Алимович АКСШ №3
404 Турсхан Таня Акимат а/о Азат
405 Артамонов Виктор Викторович Мәдениет бөлімі
406 Коккозова Слушаш Аманжоловна Дет сад Акбота
407 Заманбек Серикгул Дет сад
408 Темірхан Ақжархын АУРУХАНА
409 Ямковая Валентина Сергеевна АУРУХАНА
410 Ткшин Аслан Жолбатырович Рай суд
411 Сымбат Мейрам Дет сад №1
412 Искакова Асия Пердеевна АУРУХАНА
413 Тажиденов Тулеген Кенесович АОМ №2
414 Шарипов Айдос Болатович Енбекская СШ
415 Черняева Светлана Николаевна АУРУХАНА
416 Че Наталья Александровна Дет сад Арайлым
417 Тилеухан Арманбек АОМ №1
418 Ольшевский Александр Сергеевич АОМ №2
419 Хуанышбек Акжол АУРУХАНА
420 Орденхан Нурдаурен АКСШ №3
421 Рамазанов Газиз Хамитович ПЧ-5
422 Тлеубердиев Бактыбай Байзакулы ПЧ-5
423 Бекенов Равиль Касенович РОВД
424 Утегенова Кенжегул Аскербаевна АУРУХАНА
425 Талалаев Виктор Юрьевич Мед склады
426 Удешева Камила Ерулановна АОМ №2
427 Умербаева Дилара Аманжоловна Красноборская ОШ
428 Жаркинбекова Ардак Негметолловна Астана қаласының психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемесі (Сосновый Бор)
429 Байахмет Маржан Тер инспекция МСХ РК
430 Ашимова Жанар Куандыковна Орнекская СШ
431 Мейрам Жанаргуль АОМ №1
432 Кожакбаева Райхан Оразбековна Астана қаласының психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемесі (Сосновый Бор)
433 Бекмаганбетов Тлек Алибекович УССО
434 Муханова Асель Каирбековна Отдел по делам обороны
435 Сапархан Ақарыс Сапарханұлы РОВД
436 Жусипбеков Шоқан Батырханулы Мәдениет бөлімі
437 Асқар Феруза Алтынбекқызы Акимат а/о Енбек
438 Сейвальд Татьяна Викторовна Мало-Александровская ОШ
439 Жомартова Алмагул Елеусизовна Дет сад Арайлым
440 Жакина Зарина Армановна станция Аккуль
441 Кусаинова Нургуль Сагындыковна Дет сад Арайлым
442 Шатаева Айжан Зинагабдиновна Управление ООЗ
443 Мырзатаева Жанар Егимбаевна Гор акимат
444 Казаченко Елена Александровна АОМ №4
445 Таубаева Сымбат Каирболатовна Астана қаласының психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемесі (Сосновый Бор)
446 Имангулова Алия Ростеямовна ГККП Бассейн
447 Мендыбаева Айдана Жеңісқызы Дет сад Акбота
448 Тасбулатова Назира Назымбековна АУРУХАНА
449 Молчанова Валерия Евгеньевна Муз школа
450 Хурметбек Нурхиса Муз школа
451 Кабдешева Айслу Сагынаевна Астана қаласының психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемесі (Сосновый Бор)
452 Путько Александр Викторович РОВД
453 Жумабеков Бахтияр Куанышбекович Муз школа
454 Жук Наталья Николаевна СШ Домбыралы
455 Бутенко Любовь Алексеевна АУРУХАНА
456 Рыкунова Екатерина Сергеевна Рай суд
457 Мурзаханов Равиль Робертович станция Аккуль
458 Исенова Айгерим Толеуовна Астана қаласының психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемесі (Сосновый Бор)
459 Досмаганбетов Ниязбек Жумабекович РОВД
460 Алмасхан Еркебулан АУРУХАНА
461 Григорьева Татьяна Александровна Білім беру бөлімі
462 Булатова Анара Сергеевна АУРУХАНА
463 Канапинова Жанна Сатбековна Отдел строительства
464 Абикеева Азиза Есенкельдиевна Прокуратура
465 Балшоканова Ляззат Куанышбековна Дет сад Арайлым
466 Островская Ольга Анатольевна АУРУХАНА
467 Ахметова Асель Казбековна АОМ №2
468 Жунусова Макпал Мешитбаевна Білім беру бөлімі
469 Евсейчева Стелла Михайловна АУРУХАНА
470 Абрамова Надежда Сергеевна АУРУХАНА
471 Кендебай Нурсултан Дом творчества
472 Нұрахманова Айгерім Ерікқызы АОМ №1
473 Жумабекова Мира Муратовна АУРУХАНА
474 Ермекбай Ердигул Дет сад Арайлым
475 Эргетхаан Романа Дет сад Арайлым
476 Санатай Аягуль АУРУХАНА
477 Садвокасова Айнагуль Бейсенбаевна Білім беру бөлімі
Мақаланың шыққан күні: 05.09.2019 11:29
Парақтағы соңғы өзгерістер: 05.09.2019 11:29
Қаралым саны: 49

egov.kz - мемлекеттік қызметтер және ақпарат онлайн

 

@2019 Ақкөл ауданының әкімшілігі
Яндекс.Метрика

Пошталық мекенжайы:

Телефон:

Факс:

Электрондық пошта адресі:

Ақкөл қаласы, Нұрмағамбетов көшесі 94,
индекс: 020100

8 (716-38) 2-02-82;

8 (716-38) 2-06-31;

akkol_kanz@akmo.kz